Hızlı Nasıl Kilo Verilir Günde 1 Kilo Ver

Hızlı Nasıl Kilo Verilir Günde 1 Kilo Ver

Dünyamızın Global olan sorunlarından biri olan aşırı kilo rahatsızlığı hepimizi çok fazla rahatsız etmektedir düşünmeden dikkatsizce beslenmenin sonunda aldığımız kiloları geri vermekte çok zorlanıyoruz

Maalesef çok hızlı şekilde aldığımız kiloları çok hızlı bir şekilde de geri vermek o kadar kolay olmuyor bizim size önerimiz yemek seçiminden önce seçmiş olacağınız tabakların küçük olmasını öneriyoruz çok etkili bir yöntemlerden birisi sadece Gelelim Hızlı Nasıl Kilo Verilir Günde 1 Kilo Verilir.

Hızlı Nasıl Kilo Verilir Günde 1 Kilo Ver
1 haftada 5 kilo zayıflama bir bir sürü birey amaçlı bir sürü güzel bir miktardır. Gözle görülür derecede zayıfla’ya bilirsiniz. Özel bir zaman çağrı düğün töreni benzeri kutlamalar olunca bir bir sürü birey aracılığıyla kullanılan bu rejim listesi. Uzman diyetisyenler Ayça Taş ve öbür videoda gördüğünüz uzman aracılığıyla hazırlanmıştır. Sıhhatli bir biçimde 7 Gün içerisinde 5 kilo kolaylıkla zayıflayıp gözle görülür değişiklik yaşayabilirsiniz.

Hızlı Nasıl Kilo Verilir Günde 1 Kilo Ver
Ayça Taş bu problemin yanıtını doktorum programında yanıtlamıştır. Sıhhatli bir rejim listesi paylaşmıştır rejim programında oldukça başarılı olunması amaçlı video verilen tavsiyeler ve kurallara uymanız gerekiyor . Bu rejim programını uygularken şüphesiz gün içerisinde bir saat yürüyüş yapmanız gerekiyor tersi taktirde 5 kilo benzeri kritik bir rakama ulaşamazsınız. Eğer hareketsiz bir hayat sürüyorsanız yürüyüş yapamıyorsanız. bir haftada 5 kilo değilde 3 ile 4 kilo sizi saten rejim yazılımı zayıflatacaktır. Sabahları uyanır uyanmaz gine ılık bir bardak suyun içerisine 3 damla limon sıkıp başlamanız metabolizmanızı ciddi derecede hızlandıracaktır. bir haftada çabuk kilolardan kurtulmak isteyenler amaçlı özel olarak yapılan şok rejim listesi. Aşağıda misal diyetler uzman kişiler aracılığıyla sözlü olmayan ve videolu biçimde anlatılmıştır.

Hızlı Nasıl Kilo Verilir Günde 1 Kilo Ver
Bir Haftada 5 kilo Diyeti Hızlı Kilo Ver

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Rejim Listesi
Sabah Zamanı (Saat 07.30-08.00 benzeri )
1 dilim peynir ya da bir tane yumurta
2 tane dilim ekmek (kepekli ya da çavdar olabilmektedir )
Bolca maydanoz, roka ve dereotu, tere
4 tane zeytin
Şekersiz çay (Yeşil Çayda tüketebilirsiniz)
Ara Öğün Zamanı ( Saat 10.00 benzeri )
1 çay bardağı civarı süt (istenirse süt mahaline yoğurt da tüketebilirsiniz. Kımetli okurlarımız Sütün içerisine azıcık kahve koyarsanız içerisinde bulunan kafein nedeni ile beden metabolizmanın hızlanmasına tesiri olacaktır.)
Öğle Vakti
Izgara et (Tavuk, balık, kırmızı et) bir porsiyon civarı eğer ( Erken yumurta tüketmediyseniz yumurta da olabilmektedir )
1 tane dilim ekmek (kepekli ya da çavdar)
Bol salata (Yağsız)
1 bardak ayran (tuzsuz)
İkindi Vakti
1 bardak yoğurt ve
2 kaşık yulaf
1 tane mevsim meyvesi (Öğle yemeğinden ardından doymadıysanız meyveyi öğle yemeğinin sonrasında da tüketebilirsiniz)

Akşam Vakti
1 kase çorba
5 kaşık zeytin yağlı yemek
1 kase yoğurt ve
1 tane mevsim meyvesi

Beraberinde 8 bardak su tüketilmesi tavsiye ediliyor .

Bir cevap yazın