366 Gün Neden Niye

366 Gün Neden Niye

Hayatımız Bakıldığında o kadar kısa olduğunu görüyoruz ve yaşamış olduğumuz zaman içresinde hattın akışına zamana yetiremediğimizi görüyoruz o kadar hızlı bir yaşam sürüdürüyoruz kendi hızımıza yetiremediğimizi düşünüyorum 1 gün 24 saat sürüyor 1 Hafta 168 Saat Sürerken 1 Yıl 8760 Saat Oluyor  Hayatımız Belli Bir Yaşa Kadar Çocukluk Süreci devam Ederken Ergenliğe girdikten sonra Hayat Hızlı Akmaya Başlıyor Çünkü Artık Bazı Şeyleri Biliyoruz Ve Anlıyoruz Hemen Hemen Her şeye Aklımız ermeye başlıyor.

Bu Demek oluyor ki hayat artık senin için başlamış oluyor okul eğimi devam ederken okulu bitirsem düşünceleri başlıyor akabinde kız çocuğu için hayat daha farklı ilerlerken erkek çocuğunun önünde askerli gibi bir  durumu söz konusudur işin özü kısası hayat çok hızlı bir şekilde akıp gitmektedir yılın 365 günü biz insanlara yetmediğini görmekteyiz ne kadar koşarsak ne kadar koştur sakta zamanın bize yetmediği aşikar olduğu net bir şekilde görünmektedir.

Bizde kendimiz 366 Gün   Ailesi olarak bir tane site açtık kendimize  Yıl 365 Gün Bize Bir Gün Fazla Sloganıyla Yola Çıktık bilgi paylaşım paylaştıkça güzel olur düşüncesiyle sizlere bilgi ve paylaşımlarda bulunuyoruz .

Şu 3 günlük dünyada ne üzelim ne kıralım nede üzülelim nede kırılalım diliyoruz ama maalesef üzülüyor uzda yeri geldiğinde üzüyor uzda dünya bize yetmiyor paylaşamıyoruz neye neden paylaşmıyorsak artık .kıskançlık hasetlik çekememezlik almış başını gitmiş bizler böyle değildik desemde üzgününüm ama  öyle olduk insan oğlunun fıtratında var sanırım ki şuan gelmiş olduğumuz nokta üzücü maalesef.

Üzgünüm ama ben imparator olmak istemiyorum. Bu benim işim değil. Ne kimseyi idare etmek ne de ülkeleri fethetmek istiyorum. Elimden gelse, herkese, ister yahudi, ister zenci, ister beyaz olsun tüm insanlara yardım etmek isterim.

Bir Kaç Tatlı Sözle Olayı Bağlayalım

İyi bir arkadaşı olanın aynaya ihtiyacı yoktur.

Kaybetmeyi göze alamayacak kadar az dostum var.

Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür

Bir cevap yazın